alebo

ČO SA NAJČASTEJŠIE PÝTATE

 

1. Robíš Dyslektika sám, alebo ste viacerí?

Vymýšľam, retušujem a slovičkárim sám. Mám však skvelých poradcov. 🙂 Tí dohliadajú na to, aby sa k vám dostalo len to najlepšie.

2. Odkiaľ berieš inšpirácie?

Niekedy hľadám podnety v knihách, časopisoch, v letákoch a občas sa prihodia bezprostredne počas dňa. Stačí mať oči a uši na stopkách.

3. Mám pre teba super tip na slovnú hračku. Môžem ti poslať?

Vychádzam z vlastných nápadov. Na druhej strane nabádam všetkých, aby to so slovnými hračkami skúsili sami. Skupín, napríklad na Facebooku, je k tejto téme celkom dosť. Teba pohľadať a skúsiť.

4. Minule som videl na jednej stránke tvoj obrázok, ale bolo tam iné logo. Si s nimi dohodnutý?

Nuž, veru nie som. Občas sa mi stane, že si moje veci privlastní niekto iný. Mrzí ma to, ale čo už. Ak ma na to niektorý z mojich fanúšikov upozorní, danej stránke zvyknem napísať. A som rád, že sa to zväčša vyrieši.

5. Robíš super veci a rád by som ťa podporil.

Diky, snažím sa 🙂

Najviac ma môžete podporiť kúpou nejakej vecičky z môjho e-shopu. Buď si spravte radosť vy, alebo ju spravte niekomu inému. Snažím sa robiť originálne veci. Verím, že zabodujete.

Samozrejme budem vďačný aj za zdieľania tejto stránky.

6. Nechcel by si nejak helfnúť?

Čo by nie 🙂 Ak si v niečom naozaj dobrý a vidíš priestor pre spoluprácu, daj o sebe vedieť. Určite by som si nechal poradiť od skúseného social media guru, nevyhýbam sa novým technikám tlače a aj v oblasti autorského práva mám tiež isté otázniky. Ak si sa našiel, neváhaj a píš na info.dyslektik@gmail.com.

PS: Uvítam aj akékoľvek tipy na zlepšenie stránky, produktov, imidžu, obsahu a vlastne všetkého, čo súvisí s Dyslektikom.

Prejdi ďalej: